Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Accent 2011 года

Автомобиль: Hyundai Accent 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 1000 км, двигатель - 1.4 бензин
Автор: Дмитро (Украина, Полтава)   26.07.2011

Стояв в черзі в Полтаві 2 місяці, не витримав та заказав ще й у Києві. Думав вийде швидше. Десь через тиждень після заказу із салону з Києва зателефонували і сказали, що надійшла база 1, 4 ( хоча перед тим була інформація що базу в Україну не ввозитимуть). Машинку гнав із Києва до Полтави повністю на всіх умовах обкатки. Оскільки це моє перше авто, то враження цілком цнотливі і правдиві, бо зрівнювати мені ні з чим, також як і говорити типу "та херня, ви на тойоті покатайтесь чи на мерседесі." Як для свого класу, то я сказав би , шо машина по деяким параметрам його випереджає і виглядає набагато краще. Перші враження: дуже тихий салон (шумоізоляція дуже і дуже непогана, я думаю лачетті і близько не стоїть); дуже тихий двигун (я коли вже в Полтаві зупинявся на світлофорах, то спочатку думав, що машина заглохла); кондиціонер працює прекрасно; про зовнішній вигляд взагалі нічого говорити не буду, все видно; короткі і чіткі передачі; дуже позитивні враження від підвіски. Мій власний підсумок: за такі гроші ви нічого краще не знайдете ( враховуючи також те, що можна лити і 92 бензин, хоча я заправився звичайним 95 і з Києва до Полтави середні витрати пального становили 5, 7 л і на вищевказану дистанцію я витратив близько 22 літрів пального. Це було при включеному кондиціонерові). Також дуже порадувало і те, що вже в базі стоїть дуже функціональний бортовий комп'ютер, який показує навіть, яку передачу необхідно вмикнути, коли ви в дорозі. Також окремо хотілося б відзначити, що бокова підтримка в сидіннях дуже прекрасна: сів у Києві встав У Полтаві і не відчув ніякого дискомфорту ні в спині ні нижче

Плюсы автомобиля: 1. Шумоізоляція. 2. Тихий двигун. 3. Короткі, чіткі і приємні перемикання передач. 4. Бокова підтримка сидінь. 5. Підвіска. 6. Зовнішній вигляд. 7.Просторий багажник. 8. Функціональний бортовий комп'ютер. 9. Економічна витрата пального

Минусы автомобиля: Скажу як і деякі: поки що не виявив.

Совет покупателю: Як на мене цю машину треба брати або в базі, або в самій дорогій комплектації, де є все, бо Classic це майже база тільки з безпекою, але велика різниця між ними в ціні, що просто недоречно.

Сергій

Чому ж тоді на оф сайті в комплектації указується що бортового компютера немає?

Дмитро

Я коли ще машинкою цікавився, базою, то також таку інформацію зустрічав, що бортового нема. Але ж машина на руках: бортовий комп керується всього однією кнопкою Trip (справа від руля) і показує: час у дорозі; одометр двох поїздок, які зберігаються в пам'яті; середню витрату пального; поточне споживання пального; середню швидкість; відстань, яку може проїхати авто з поточним запасом бензину; режим ЕКО (економічної їзди). Так що відповідь на ваше питання: може помилилися на оф сайті. Бортовий є у базі.

Тест-драйв Hyundai Accent: Грех жаловаться
Грех жаловаться

В классе компактных недорогих седанов уже немало привлекательных предложений. Тем не менее, интерес к Hyundai Solaris повышенный. И небезосновательно.

Продажа б/у Accent

Hyundai Accent 2012 Hyundai Accent 3.500$ 2012 57.000 км